some_textΣημαντικές Ανακοινώσεις: -- Έναρξη (27/03/2024) δηλώσεων συγγραμμάτων εαρινού εξαμήνου --  Τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων - Τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Εργαστήρια

Κατηγορία: Tmima
Ημερομηνία Δημοσίευσης Γράφτηκε από τον/την Super User

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ

• Εργαστήριο Ιστορικής Έρευνας Νεότερων και Σύγχρονων Κοινωνιών
  • Εργαστήριο Λαογραφίας (Τομέας Λαογραφίας)
  • Εργαστήριο Προφορικής Ιστορίας και Ιστοριών Ζωής (Τομέας Ιστορίας και Τομέας Λαογραφίας)
  • Εργαστήριο: Μουσείο - Διδακτική Συλλογή Εκμαγείων και Αρχαιολογικών Αντικειμένων (Τομέας Αρχαιολογίας και Ιστορίας της Τέχνης)
  • Εργαστήριο Αρχαιολογίας (Τομέας Αρχαιολογίας και Ιστορίας της Τέχνης)
  • Εργαστήριο με τεχνικό εξοπλισμό για αποτύπωση κειμένων στον τύπο Braίlle (Τομέας Αρχαίας και Μεσαιωνικής Ιστορίας)
  • Εργαστήριο Πληροφορικής (για τα μέλη ΔΕΠ και τους φοιτητές) Τηλ. 26510-05158